| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Bai,nu stiu de Craciun cat se sarbatoreste nasterea lui Iisus sau Mos Craciun, dar plecarea ciorilor in tarile calde sigur e un motiv de bucurie.

10 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti mai raspund, dar incep cum pot.
E nasterea lui Iisus 100%, Mos Craciun nu exista...E doar un personaj pentru copii mici.
Plecarea ciorilor nu e chiar un motiv de bucurie pentru ca vine toamna.

| darrio2007 a răspuns (pentru Aleqa):

La tine vine toamna in decembrie?

| Aleqa a răspuns (pentru darrio2007):

Ma refeream strict la toamna... Nu ma refeream ca acum vine toamna.

| Mangustă a răspuns:

N-ai auzit ca nu mai sunt locuri de munca in Spania? Tre' sa astepti sa dea Franta faliment ca sa nu mai aiba sa le dea graunte sa se intoarca inapoi.
Sper ca o sa se petreaca inaintea apocalipsei de pe 21.

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

(mesaj rasist)

| Cristi_1137 a răspuns:

Baiatu nu e rasist, poate parintii lui lucreaza in Italia, unde e cald, si pleaca de pe acum, in plus prietene, ai gresit categoria, trebuia sa fi pus intrebarea la "epic fail"

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru Cristi_1137):

Mai Cristi, eu m-am luat de fata ta violata cu drujba? Mai englezule, Epic Fail hmm, sigur nu vorbeai de freza ta?(daca asa-i zici)

| Cristi_1137 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Totusi, vezi ia-o si tu mai usor ca te taie menstruatia iar (sa nu zic altfel), eu nu te-am jignit direct.

| Cristi_1137 a răspuns:

Pai vorbesc mai bine engleza decat romana, anul acesta am luat si cambridge (FCE), freza mea nu ma deranjeaza, nu stiu de ce te-ar deranja pe tine, si chiar imi place fata mea laughing)

| Mădă0611 a răspuns:

Raaaasistule. Sa nu se mai intoarca. Dar de sarbatori nu vin acasa, adica invers la ce zici tu?
De craciun se sarbatoresc preparatele din carne de porc. laughing