| DenisaNicoletaG a întrebat:

Baieti, ce considerati voi atragator la o fata?

44 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ca si in cazul tau, ce are in capsor.

| Speed99 a răspuns:

Fata si fundul. Dar am stat 18 ani pe pamant si inca nu am intalnit o fata cu fizicul preferat de mine, si sa nu fie proasta sau tufa. Mdeci... presupun ca si inteligenta e atragatoare? Suna asa de cliche.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Speed99):

Ce descriere sexy big grin laughing

| Speed99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Yep, there's nothing more sexier than intelligence.

| Speed99 a răspuns:

'ai de capu' meu ba. laughing

| RAY a răspuns:

Multe,dar esti minora nu pot spune

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Aceeasi poveste. Mi-e sila sa repet. Oricum cred ca mi-am cam dat seama de raspuns. happy

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu chiar honey, ochii, parul, fata simetrica, sanii, fundul, vocea

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Am inteles happy

| Satango a răspuns (pentru RAY):

''Honey''
Toate fetele, hm?

On: Întrebarea nu poate fi și pentru fete? Fiind bisexuală:

Atitudinea timorată - asta pentru că într-o relație cu o fată mă văd eu mai dominantă, vreau să fiu protectoare.
Formele rotunjoare, mai pline - mă atrag pur și simplu, oferă o căldură mai mare, au mișcări mai remarcate și mă atrag pentru a atinge, nu neapărat în sensul erotic.
Caracterul deschis, precaut, punctual, inteligent, sincer, analitic și indiferent atunci când trebuie etc.

Răspunsul meu este atât de deschis pentru a îți arăta că nu te subestimez din cauza vârstei.
Tratează-l cum vrei tu.

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Toate fetele? nu plac toate fetele honey

| Satango a răspuns (pentru RAY):

Ai grijă, sunt feroce.

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Esti o leoaica in calduri?

| Satango a răspuns (pentru RAY):

O leoaică în călduri? De unde ai ajuns la această concluzie tâmpită?
Discut cu un copil sub 15 ani?
În aceste cazuri, vârsta chiar face diferența.

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Ce sens avea afirmatia acum 12 minute | Satango a răspuns (pentru RAY27TM):
Ai grijă, sunt feroce. sau 'Honey''
Toate fetele, hm?

eu raspund cum mi se vorbeste, eu nu am spus ceva de toate

| DenisaNicoletaG explică (pentru Satango):

Mi s-a luat sa tot aud de varsta. Am 15 ani, ok, am inteles asta, dar chiar toti imi spuneti asta frate pe aici, m-am saturat.

| Satango a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Eu n-am spus asta laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Satango):

'' Răspunsul meu este atât de deschis pentru a îți arăta că nu te subestimez din cauza vârstei. '' - asta ai spus
Mereu se vorbeste despre varsta.

| Satango a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ești prea paranoică.
Dacă spui că nu trebuie să se pună accent pe asta, atunci nu pune nici tu, treci naibii cu vederea și nu mai interpreta atât.

| anonimg a răspuns:

In afara de caracter (sau dupa el), feminitatea.

| OldSoul a răspuns:

Prima data aspectul.
Mai apoi ma lovesc de personalitate, care ma atrage sau ma distanteaza, depinde de la caz la caz.
Depinde de la caz la caz.

| Sofer a răspuns:

Totul incepe cu ochii si zambetul ei si corpul ei ok cu ceva forme cum toata lumea vrea.

| RainmakerX a răspuns:

Aspectul si lucrurile de care este pasionata.

Imi plac persoanele care au pasiuni... sportul, cititul, desenatul, animalele, fotografia, plimbatul etc.
Nu imi plac persoanele care raspund la celebrul "Ce faci?"
cu lucruri banale precum "Am stat toata ziua in pat si m-am uitat la cine stie ce seriale".

| untu a răspuns:

Mai multe calitati inclusiv gospodina harnica SI adevarata!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sânii - am fost cat se poate de sincer

| August99 a răspuns:

Daca sunt fata pot raspunde la asta?

| Diaculous a răspuns (pentru August99):

Nu, ca te bate mamica. De ce n-ai putea raspunde?!

| Daniel9988 a răspuns:

Vocea...pe bune! Urata sa fie, voce sa aiba!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Daniel9988):

Daca e '' urata '' si persoana si vocea? rolling on the floor

| Daniel9988 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Inseamna ca am dat de naiba happy

| just4ubr2015 a răspuns:

Felul cum arata corpul si mintea nonconformista.

| Ciprian964335345 a răspuns:

Inteligenta

| NeaMih4i a răspuns:

Totul!

| CristiRx8 a răspuns:

Timiditatea, amuzamentul, inteligenta si seriozitatea cand e cazul

| Diaculous a răspuns:

Jegul de sub unghii.

| Subtill23 a răspuns:

Atitudinea. Și să fie perversă... să nu refuze nimic din ce-i cer să-mi facă happy
Te-ai prinswinking