| chiftelutacrocanta a întrebat:

Baieti,Ce fel de fete va plac,in functie de caracter,fizic,varsta, psihic, atitudine etc?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

90-60-90 18 ani deschisa la minte, salbatica in pat

| Kanpeki a răspuns:

Obligatoriu 90-60-90 (cel putin), nu mai in varsta de 30 de ani, in nici un caz panarama, atitudine de G.

| RAY a răspuns:

Inainte de a raspunde as vrea sa spun ca cand nu atragi sexul opus nu are sens asemenea framnatari pe bune, ce pe mine ma intereseaza de mercedes sau de Alienware nu ca n-am banii, imi place fete ca bunny ca am ce discuta, dar pana la o relatie e cale lunga trebuie sa o atragi si fizic

| Anonimuserr a răspuns:

Nu cred că este relavant 90 60 90 ci să te înţelegi bine cu ea să arate bine să existe acel sentiment plăcut. Evident acestea să fie comune. Înţelegerea este cea mai importantă. Vârstă nu prea e relevantă, nu e bine ca nimeni să aibă prejudecăţi de vârstă.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Panarama, 90-60-90, 1,80, 25+, semi-demente, atitudine de stapana pe plantatie etc

| TheLastLemon a răspuns:

Să fie cu capul pe umeri în primul rând, cel puțin 2 ani mai mică, să arate decent, nici prea prea, nici deloc.
Să o ducă capul, nu să fie gen... iubii bubu