| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, preferati la o fata frumusete sau o personalitate placuta?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Răspund şi eu chiar dacă sunt fată că nu mă pot abţine.Trebuie să fim conştienţi de faptul că băieţii vor o fată cu personalitate plăcută dar până să ajungă la acest aspect la ce se uită mai întâi? Ce trebuie să îi atragă întâi şi întâi? Nu aspectul fizic?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, stiam ca voi acceptati toate crizele femeilor pentru ca sunteti disperati dupa figuri. Hahaha! Sa vezi de-acum voturi ce-ti dau...
Tre sa fac papica, a aruncat baiatul meu buzduganul, trebuie sa stau dreptisi eventual sa ma apuc de. Renovat. Nu de alta dar ma rupe-o foame happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca tie oricum ti se face parul maciuca si de la un gresit/discutabil happy