| chiftelutacrocanta a întrebat:

Baieti,voi cand mergeti la o intalnire cu o fata beti inainte un pahar de alcol ca sa aveti curaj sa discutati cu acea fata? Dar inainte de un act sexual consumati alcol ca sa aveti curaj,sau nu aveti nevoie de alcol la intalniri si,, in pat"?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu

| Hammurabi a răspuns:

Păi, nu prea. Alcoolul nu-ți prea aduce acel curaj, te face doar puțin mai bădăran fără voia ta, mai incoerent si mai tupeist (și nu în sensul bun, dacă există vreun sens bun). În al doilea rând, faptul că miroși a alcool e un fel de sinucidere la o întâlnire cu o fată. Poți să-ți iei adio de la vreo șansă. În ce privește patul, mie nu-mi aduce nici un beneficiu alcoolul. Dimpotrivă, îmi creează o stare de oboseală mai accentuată. Plus că îmi place să trăiesc momentul lucid nu în ceață.

| leapșa a răspuns:

Daca consumi alcool inainte de sex, ori ti se apleaca, ori te tine putin.

Răspuns utilizator avertizat
| udrescuf a răspuns:

Nu doar o fac direct.