| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Baietii cum va place sa fiti abordati de o fata? Cu tandrete.Cu "tupeu"? big grin
Si cum v-ar place sa fiti dezbracati de o fata >:" big grin? acum sa va vadhee hee

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu tandrete in ambele cazuri.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ursulika unde esti? Vino rapid ca ai adversar!

| Vizitiul a răspuns:

Cu tupeu, sa fie ca o leoaica, sa rupa hainele de pe minelaughing

| Pho3nix a răspuns:

Poi... mi-ar place sa fiu abordat cu tupeu.tongue
Si fata sa ma dezbrace cum vrea ea laughing.

| oz a răspuns:

Cu tandrete? cu tupeu? eu unu sunt natural...adica ma comport normal. sper ca nu te-am dezamagit.Mai vad fel de fel de cocalari, fel de fel de "frumosi" cu fel de fel de texte... mi se par comice... dar in sensul rau...

daca vorbesti despre sex...chiar nu conteaza cum te dezbraci, sau cine te dezbraca...
daca vorbesti de iubire...in orice mod te-ar dezbraca...acela este cel mai frumos mod posibil...deci...

| adriana_sw33ty_angy explică:

@flav incepi sa devi febletea meahee hee tongue

| daniDeeDee a răspuns:

Idem @SoftCristi. Zice bine! happy

| p0wer a răspuns:

Si cu tandrete, dar si cu putin tupeu.
Si la intrebarea cu dezbracatul, normal ca imi place smug

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Pai sa treaca repede la treabaA!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici tu nu stii cum sa pui mana pe mine si postezi intrebari cu subinteles, mesaj subliminal, alea-alea, poate ma indur si raspund, ca sa stii ce ai de facut...na, ca nu ti-a iesit! phbbbbt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tupeu? nu...nu asa.Sa fie isteata daca vrea sa ma agate si sa vina cu ceva nouwinking
Chiar vrei sa ma vezi?batting eyelashesnu imi place sa ma dezbrace cineva, ma simt inutil.