| BadAngel3 a întrebat:

Baietii sunt mai tentati sa faca sex cu o fata virgina sau cu una mai experimentata? De ce?
Acum cateva zile vorbea un grup de persoane despre asta, si as vrea sa aflu si parerea voastra.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea baieti sunt mai tentati sa faca sex cu o fata frumoasa, ce importanta are ca e virgina si urata nu e un trofeu in lumea masculina, un trofeu inseamna una frumoasa si virgina, cand te lauzi la prieteni tau ce iubita ai si le si demonstrezi asta devi liderul grupului asa a fost mereu, lidrul avea cele mai multe femei tinere si frumoase desigur si el era un lider nu un metrosexual din ziua de azi, eu personal as prefera una experimentata nu una care plange sau care vrea nunta

| Sofer a răspuns:

Cu o fata experimentata devii rege in pat.

| WaterDrop a răspuns:

Daca vorbesti doar de actual sexual in sine, fara implicare sau iubire, nu prea ai ce cauta cu o fata virgina pentru ca vei fi dezamagit probabil, nu vei avea rabdarea necesara, si ai putea face o tampenie care sa o marcheze pe viitor. Daca vorbim de o relatie, este irelevant pentru ca si cea virgina va capata experienta in timp daca nu suferi tu de vreun complex si poti purta o discutie cu ea in legatura cu asta.Majoritatea barbatilor care vor virgine o fac din motive egoiste de obicei.Vor sa detina controlul, se simt nesiguri pe ei din alte experiente cu fete mai experimentate iar o fata virgina nu i`ar putea contrazice in ceea ce fac ei chiar daca nu o fac bine, din imaturitate, din scarba, etc. Probabil o mare parte din grupul de persoane care discutau despre asta, se numara printre categoriile de mai sus.

| Florentina9210 a răspuns (pentru WaterDrop):

''Vor sa detina controlul, se simt nesiguri pe ei din alte experiente cu fete mai experimentate '' cunosc si eu pe cineva cu o asemenea gandire.

| pufulescu a răspuns:

Mai tentati ar fi sa faca sex cu una experimentata, se pot relaxa si pot simtii placere.
Exista si baieti pentru care trofeul virginitatii unei fete este... nepretuit!

| homozigot a răspuns:

Iti raspunde nea Doru la intrebare
https://www.youtube.com/watch?v=gmDOJix6dHU