| babyloving a întrebat:

Baietii timizi se pot schimba dintr-o data in niste baieti rai sau in cel mai rau caz in nesimtiti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vor se post schimba in orice moment al vietii, in general omul nu se schimba doar cu cateva exceptii in viata crezand ca ii va fi bine.

| Bacemi a răspuns:

Personalitatea cuiva nu se poate schimba de la o secunda la alta.

Atitudinea insa da in functie de persoana cu care vorbeste.

Asa ca daca se comporta diferit fata de obicei clar ceva s-a schimbat la modul in care te priveste acea persoana.

| Rockart a răspuns:

De acord cu @Bacemi.

| William a răspuns:

Nu asa brusc dar in timp da.

| Xtadelo a răspuns:

Nesimtiti!

| Annim a răspuns:

MDaaaa,, dar foarte greu,, trebuie timp pentru asta, Mult timp mai ales daca e vorba de timiditate.

| Sim0 a răspuns:

De obicei da. Mai greu este sa schimbi un nesimtit intr-un baiat timpd;].