| Meryem027 a întrebat:

Baietii, va plac unghiile false, extensiile etc. la fete?happy

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Nu agreez asa ceva pentru ca mi se pare fara rost, iar fetele care au asemenea chestii inseamna ca nu prea au multe in capul acela. laughing

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Sunt superficiale şi de prost gust. Şi sunt fată...

| Yamx a răspuns:

Sunt aiurea si urate nu stiu ce ar putea sa le placa baietilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yees! Daca sunt bine montate si frumos colorate. Uita-le pe a lu' nevasta-mea ce cool sunt:
http://i.imgur.com/cubo0.jpg

| thecakeisalie a răspuns:

Categoric NU. Arata ieftin si superficial.

| kobra12 a răspuns:

Nup mai bine voi fetele bagati bani in ce nu prea aveti ex; sani ......etc