| lovem3 a întrebat:

Bana:*craciun fericit! cum pot pune un filmulet pe facebook intr-un mesaj la privat? adica am primit un mesaj privat de la un prieten care nu este din romania si s-a filmat punandu-mi filmuletul la mesaje acolo si vreau sa ii fac si eu la fel numai ca eu abia mi-am facut facebook si nu prea il utilizez asa ca nu ma prea pricep.imi puteti spune si mie cum fac?:*fundita celui mai explicit raspuns

1 răspuns:
| ionut1980 a răspuns:

La Editarea profilului intri in Setari de confidentialitate si bifezi, alegi Fotografii şi înregistrări video în care eşti etichetat(ă) sa fie vizualizate doar de prieteni. Apoi incarci acel video (filmulet) si alegi la optiunea Distribuie (dreapta jos a ferestrei in care pui filmul, langa un lacat) Personalizeaza - si alegi (scrii) doar numele celui care vrei sa te vada. Succes!