| aleexxaanndrra a întrebat:

Bananele ingrasa azi mananc numai banane toata ziua si apa credeti ca ma ingras?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banana ofera vitamine si calorii dar nu cred ca ingrasa.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Nu sunt siiiiiguraaa, dar din cate stiu eu, bananele ingrasa numai daca le mananci in combinatie cu alte alimente. Daca intr-o zi mananci, cum ai spus, doar banane si apa, s-ar putea chiar sa te ajute sa dai ceva grame jos. Repet, nu sunt sigura. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa mananci zilnic doar banane si apa. Atunci dai in extreme.

| sunshine_4741 a răspuns:

Eu stiu ca bananele ingrasa, mai bine ai manca altceva

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Tata tine regim si i-a zis doctora sa manance banane si portocale si nu ingrasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bananele nu ingrasa,sunt de sezon acum, toamna.
Incearca sa mananci mai sanatos, nu numai banane.