| allina a întrebat:

Banuiesc ca multi au auzit despre Legea Atractiei.
Intrebarea mea este daca voi credeti in asa ceva si, eventual, daca ati avut cateva intamplari poate le puteti povesti aici.

2 răspunsuri:
| secret_7976 a răspuns:

Salut. Da cred, s-a intamplat dar cazuri minore, in schimb am citit cartea "Secret" unde explica intamplari si momente ale unor personaje cunoscute, poate daca ai citi cartea ai intelege mai bine fenomenul happy Cred ca Legea asta a Atractiei seamana foarte mult cu cea a Telepatiei, la mine asta functioneaza cu siguranta.

| allina explică:

Da, am citit cartea. Dar de exemplu, crezi ca prin influenta gandului poti apropia sau indeparta unele persoane de tine?