| Boocky a întrebat:

Barbatul visurilor tale trebuie sa fie?

3 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Inalt, brunet, cu o aura misterioasa. Sa ma rasfete dar nu prea tare (ca mi-o iau in cap), sa fie manierat, sa nu injure, sa nu se dea dudu, sa fie sigur pe el. Daca am vreo probleme vreodata sa sara imediat sa ma ajute si sa nu ma neglijeze. Dar desi mi-ar placea sa fie un domn ar fi minunat sa fie o persoana cu care sa te poti distra si care intelege o gluma. Sa fie sigur pe el si sa spune ce are de spus. Asta-i tot. (Cam pretentioasa, stiu laughing ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul viselor mele trebuie să fie un om normal, cu bune și rele. Perfecțiunea nu există și, chiar de ar exista, cred că m-ar speria groaznic. Vreau un bărbat care să mă iubescă și pe care să-l iubesc. Să ne acceptăm unul pe celălalt așa cum suntem. Și, dacă o să-l găsesc, promit că o să-i iubesc și calitățile și defectele în egală măsură!

| AllexandraN a răspuns:

Pai.un vis?