| sabin89 a întrebat:

Bietul Elon Musk! Averea lui a primit o lovitură de cca 13 miliarde, în timp ce lumea a privit o rachetă SpaceX explodând.
Credeți că o să-i dea guvernul acum măcar niște bonuri de alea de masă, să aibă omul ce să mănânce?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce înseamnă 13 miliarde pentru el? Absolut nimic. Nu e că și cum le-a pierdut din buzunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștit că nu sărăcește. Sigur mai are el destui bani in vistieria proprie. Nu moare de foame in nici un caz.

| EliLeli a răspuns:

A realizat ceva super tare. Accidentele se mai intampla.