| DnulRicardo a întrebat:

Bine că am plecat din Romania. La voi in tara e teroare. Cum rezistați la voi acolo?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Coruptie, si restul ca de obicei cu retroactivitate in loc sa fie spre bine.

| RAY a răspuns:

Nu tara e de vina, si cei care locuiesc aici, primitivi Europei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum e foarte bine.
In august si decembrie e nasol, ca se umple tara de masinile cocalarilor care nu mai rezistau (de foame) in Romania.

| Lukasssz a răspuns:

Vreau sa emigrez si asta la anul sau chiar anul asta...

| 1997onur a răspuns:

Https://ibb.co/hd2Hhpd In drum spre casa de la Munca

| CIaudiu a răspuns:

Unde te-ai dus?

In orice caz, nici eu n-am mai rezistat si am plecat de unul singur in Germania. O duc super aici la doar 19 ani.

| Lukasssz a răspuns (pentru CIaudiu):

Interesant,bravo ai facut un pas important pentru cariera ta si nu numai! Dar in ce oras stai mai precis?

| CIaudiu a răspuns (pentru Lukasssz):

Magdeburg

| CIaudiu a răspuns (pentru Lukasssz):

"Vreau sa emigrez si asta la anul sau chiar anul asta..." - ma poti contacta si te ajut eu cu munca sigura fara teapa, cazare tot. Esti baiat de treaba, de-o varsta cu mine si dai raspunsuri bune pe stilul meu. Ai whattsapp, ig ceva sa te am la contacte?

| Lukasssz a răspuns (pentru CIaudiu):

Mersi frumos, dar mai intai trebuie termin liceul, sa dau BAC-ul si sa fac niste cursuri! Mersi inca odata pentru oferta, o sa ma gandesc serios la ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma feresc de saracii care s-au ajuns si de prostii care-s scosi in lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altul care s-a ajuns și a uitat de unde a plecat...dar în rest e super bine aici în tara, avem de toate.