| valentinox a întrebat:

Blat la Steaua - Urziceni? Antrenorii Unirii au trecut pe la Palat! Gigi jura: "La Unirea nu va fi un De Sousa ca la CFR"

3 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Steaua bate oricum si daca erau toti jucatorii Unirii tot n-avea nicio problema.

| andrei a răspuns:

Va fi blat tu ce crezi? becali cum are fire trase si al federatie se crede mare scula ca steOAIA ar fi trebuit de mult sa fie in b de cand la prins cu valiza cu bani...

adica prinzi omul cu valiza cu bani si ce crezi ca face? ii da la copii sarmani?

happy

| valentinox explică:

Ii batea unirea de ii zapaceawinking