| MrFunky2 a întrebat:

Buma! Vreau sa ma apuc de vlog, dar nu arat prea bine.Am putine dungi rosii pe fata si mi se vad vene sub ochi.Idei am, dar imi e frica sa fiu judecat aspru.Sa ma apuc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu e cazul sa te apuci. daca chiar vroiai sa faci asta nu mai puneai intrebarea

| OldSoul a răspuns:

Pai daca iti e frica sa fii judecat, puteai sa fii si perfect din punct de vedere fizic, tot ai fi fost judecat oricum.
Deci, in idee, daca iti e frica de a fi judecat nu e de tine, nu te apuca.

Răspuns utilizator avertizat