| anonim_4396 a întrebat:

Bun, deci nu prea stiu cum sa explicsigh Stiti ca e "cabina" aceea prin America in care intri si iti face poze(cam 4-5thinking) si dupa ti le asa micute, stil buletin, pe verticala. Eu incerc sa fac un astfel de colaj, dar nu stiu cum sa caut pe Google ca sa imi dea o astfel de poza pentru a face colajul meu:-

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Ce vrei sa-ti faca google? Colaj? Pune mana si foloseste un program de editare poze si fa-ti singur, nu e mare lucru