| Șttefania a întrebat:

Bun deci sa incepem cu inceputu'

Eu vreau un caine coker.
Mami stie cat de inteligenti si frumosi si jucausi sunt.Sincera sa fiu eu cred ca ea ar vrea sa imi ia unul dar nu sunt sigura. Aici ma ajutati voibig grin

Deci fratele mamei mele are o catelusa coker. Si am intrebat-o pe mama ca daca naste luam si noi un catelus? si ea mi-a zis ceva de genu'
'Nu ma mai cicali ca mai e pana atunci.Vedem noi atunci!'
Credeti ca vrea sa imi i'a unu?
[App stau la apartament]

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

big grin trage de timp mama ta, asa facea si mami laughing tu mai insista cand o prinzi in toane bune. Cand te vede suparata, spune-i ca doar un catelus te-ar face fericita, asa am facut si eu. Cand vor aparea puii catelusei, vei vedea cum reactioneaza, atunci va fi momentul sa insisti mai tare! Eu asa as facewinking

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

Nu prea