| iSimo a întrebat:

Buna ..as vrea sa imi cumpar un caine de talie mica, care poate fi tinut la apartament, caruia sa nu-i cada prea mult par, dar sa fie si o rasa nu foarte energica ..Astept exemple despre ce rasa credeti ca s-ar potrivi descrierii mele happy

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Bichon,Terrier,Shih Tzu.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bichon maltez

| Generalul a răspuns:

Bichon ori pechinez. Rasele astea ar fi potrivite.

| JulyStorm a răspuns:

Bichon-ul sau Yorkie au par in loc de blanita si daca ii periezi zilnic n-ar trebui sa ai mari probleme cu firele lasate prin casa. happy

| TURCUL0001 a răspuns:

Bichon,Terrier.

| moiblog a răspuns:

Bichon Havanez aceasta este o rasa de care vrei tu? funda?

| Georgiana588 a răspuns:

Buna as putea sa-ti ofer un pichinez foarte cuminte si afectos. Nr. telefon 0729105065

| iSimo explică (pentru Georgiana588):

Cat are? varsta, fata sau baiat?