| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Bun...Deci vineri seara am fost la o petrecere cu o prietena si mi-am lasat masina acasa(si cheile in dormitor), sambata dupa-amiaza am plecat pana la o alta pritena, si ajungand la ea am vrut sa iau niste sacosi de pe bancheta din spate...Si am avut marea "surpriza" sa gasesc jos langa bancheta o bretea de sutien, un prezervativ(nedesfacut), si o clema de par care nu-mi apartin big grin big grin tongue... Iar din toate astea am dedus k fratele meu mi-a folosit masina vineri noapte.Asta nu ar fi o problema...Problema e cum sa-i zic de acele lucruri gasite langa bancheta? Pana acum nu am deschis subiectul...Si adevaru e ca imi cam e si rusine sa il intreb. big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intreaba-l, intreaba-l... si sa ne spui si noua amanuntele devil

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca prezervativul era nedesfacut, probabil ca nu au mers pana la capat; imi imaginez ca e destul de amarat si fara sa ii mai faci cadou dovezile neimplinirii sale. Eu zic sa mergi la el in camera, sa ii pui mana pe umar si sa ii spui: Se mai intampla...big grin

| adriana_sw33ty_angy explică:

@criticul eu nu prea o fac in masina laughing... tin ft mult la masinutza mea... happy... oare sa le pun intr-o punga de cadou si sa-i fac acest cadou? devil

| adriana_sw33ty_angy explică:

@psiholoaga... dar de unde stim k nu a mers? dar nu si pana la nr2? laughing) e cu dus si intors laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm... roaga-l pe el sa-ti aduca sacosile... stie el care... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i spui mai pe ocolite;-Auzi draga, eu daca iti folosesc calul nu las niciodata accesoriile pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici si tu...Ba,eu cand o fac in masina, nu las urmelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, poate a mers pina la capat... o fi avut test la oral rolling on the floor tongue