| belcatalin a întrebat:

Bun gasit.
Am primit de curand o revista in limba olandeza. Cum as putea sa o traduc fara sa fiu nevoit sa scriu in translate google, cuvant cu cuvant?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Faci un curs sau facultate și scapi de caznele de a scrie in google translator

| Simpatic a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci cu ea, aceasta revista e in format electronic sau cum e? si ce importanta are pentru tine asa mare daca e in olandeza?

| belcatalin explică (pentru Simpatic):

Am primit-o prin posta.
Este importanta pentru ca dupa ea, trebuie sa completez un chestionar

| Simpatic a răspuns (pentru belcatalin):

A ok nu stiam ce si cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Translate poate scana poze. Sau o trimiți la un cabinet de traducere.