| BRG a întrebat:

Bun găsit de ce fetele de azi se uită doar la băieți frumoși, înalți, și cu bani? Se vede că fetele sînt extrem de materialiste, ele nu se uită la ele că unele arată vai mama lor, dar au pretenții cît casa, bani, mașină, casă, dumneavoastră ce părere aveți, este bine ca o fată să procedeze astfel?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Eu una te intreb pe tine Cristi, tu te uiti la o fata urata cu spume si cu care tiar fi rusine sa iesi in oras? raspunde sincer (fara sa tinem cont ca are bani sau nu) trezeste-te la realitate te rog, aspectul fizic conteaza mai mult decat faptul ca are bani, eu una sunt nebuna dupa bani dar nici chiar sa ies cu unu urat cu care mi rusine sa ma vada lumea.

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Aceasta este reteta tineretului in ziua de astazi, trist dar adevarat, ma bucur enorm ca fiica mea nu are asfel de principii si a ales cu inima si sufletullove strucklove strucklove struck

| PetreConstanta a răspuns:

Draga Cristian este bine ca ti-ai dat seama si acum ca au fost, sunt si vor fi materialiste decat deloc Am uitat sa spun scuze buna dimineata Normal ca au pretentii Numai barbatii sunt de vina Le arata un picior si o figura straina in pat si gata l-a facut praf Pe urma el incepe sa deconteze Asa ca te intreb pe tine cine este de vina?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Te pomenesti ca baietii se uita doar dupa fete bune la suflet, urate pline de celulita si cat malul! tu sincer cand mergi pi strada ce iti atrage din prima atentia? una care arata super misto sau una cat o vaca? mai stai sa spui ca vezi doamne aia mai grasa stie sa iubeasca cu adevarat? iti spun eu ca nu prea!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Nu e bine sa se procedeze asa. Eu nu as gandi asa, cand imi place cineva nu ma uit la averea acelui tip.

| Sophie90 a răspuns:

Recunosc si eu mo uit tot la aia findca dragostea nu mai exista in lume.E un specimen foarte rar pe cale de disparitie.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
O relație nu se mai bazează pe iubire în ziua de azi,ci doar pe interes(bani,mașină,avere, etc.). Fetele au devenit mai pretențioase, vor dita mai superman-ul și deja se văd undeva la Paris.Nu toate sunt așa, mai sunt și fete care nu au atâtea mofturi dar majoritatea sunt așa cum ai spus tu.De ce? Pentru că așa sunt fetele la momentul actual oh go on. Părerea mea este că nu ar trebui să procedeze astfel cele care o fac, pentru că indiferent dacă au de câșrigat, au și de pierdut și uneori chiar mult.
Sper că te-am ajutat happy

| DianaScorpio a răspuns:

Poate nu ai intalnit tu si alt gen de fetehappy. Crede-ma ca nu toate se uita dupa asa ceva, sunt si care pun inainte alte lucruri la care sa se uite. Personal, nu spun niciodata ca imi place sau nu de om (indiferent ca e barbat/femeie, baiat/fata) pana nu stau de vorba cu el si vad cat cap are, cum gandeste si cum simte.

| botyk_1544 a răspuns:

Cristi asta este viata trebuie sa iti doresti mai mult ca sa ajungi undvwinking

| Alessyaaa a răspuns:

Sunt fata,si cand vad un baiat nu ma uit doar la cat de bine arata,sau cati bani are in cont,ci la sufletul lui. Daca am chestii in comun cu el,daca se poarta frumos cu mine,nu toate fetele sunt materialiste. Unele fete pun mai mult accent pe sentimente, decat pe bani.Dar binenteles ca ma uit si la cum arata, cu toate ca daca-l iubesc nu-mi pasa de asta prea mult.Dar fete ca astea se gasesc cam rar...

| fata2011 a răspuns:

Pai ii plac normal ca nu o sa ii placa de un pitic, sarac, si urat, la fel cu e si la voi! Si nu prea e bine fiindca daca toate fetele erau frumoase si baieti numai urati, ce se faceau! deci asta a facut dumnezeu! funda?

| MARIA_3757 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, nu vreau sa fiu rea dar si baietii se uita numai la fetele cu sanii mari cat casa, cu unghiile cat China etc.Nici baietii nu`s mai buni

| tuGatita a răspuns:

Buna. deci astea care procedeaza asa cum ai descris tu sunt doar niste proaste si c****. eu personal nu ma uit la inaltime la cat de bine arata sau in nici un caz la bani. mai mult comportamentul conteaza si sufletul. mie mi-ar fi si rusine sa ii cer bani prietenului pentru orice nevoie sau sa accept cadouri zi de zi. numai niste materialiste pot face asta...dar nu vor fi niciodata fericite!

| Tonya_8537 a răspuns:

Eu sincera sa fiu, prefer tocilarii cu ochelari si parul lung cat casa laughing Daca il iubesc ma doare undeva ce crede lumea cand ma vede cu el. Singurul lucru pe care nu il vreau de la un baiat este sa fie un douchebag fara scrupule.
Si ca sa iti raspund la intrebare, in zua de azi relatiile, majoritate vreau sa spun, se bazeaza NUMAI pe aspectul fizic. Sa le fie de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarfe...Profita doar pentru bani