| anonim_4396 a întrebat:

Acum 1-2 minute in timp ce mergeam sa cumpar paine am vazut o fata si un baiat plimband un carucior, erau singuri.Cred ca fata aia avea 5-6-7 ani iar baiatul vreo 9-10-11 ani..cam asa ceva..ma rog.dar pareau mici..copii. In carucior era un bebelus, si v-am spus erau micuti fata si baiatul..pareau foarte maturi raised eyebrows ca inaltime erau ca niste copii de gradinita dar mental parca aveam 30 de ani laughing.
Voi ce credeti despre asta? Vi se pare normal ca o fata si un baiat cu varsta de gradi sau de scoala gen clasa a 2-a sa faca ***?

16 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Nu,nu este normal sa fii atat de prost.

| muhuaxela a răspuns:

De unde stii ca mental pareau de 30 de ani?
Si bineinteles ca nu e normal! E absolut anormal!

| 1Mihai1 a răspuns:

Nu se poate...

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Lol! Normal ca nu, totusi eu nu inteleg acest lucru, ca la varsta de 7-12 ani sa ai un bebelus, pai gandeste-te ca amandoi sunt marcati pe toata viata, poate era alta treaba cu acel bebelus, pur si simplu nu inteleg. straight face

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Normal ca ei sunt toti 3 frati, nu mai pune intrebari de astea stupide, este logic ca sunt frati sau rude, ocupi locul pe site degeaba, numai un om care nu are minte poate pune intrebarea asta.

| Crucified a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Esti batuta-n cap? Ziceau ei ceva de genu: "ce facem cu copilul nostru?" pricepe odata bah fatoo

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru Crucified):

Ma rog, nu ma intereseaza chestiile astea, poti sa crezi ce vrei si ce nu vrei, pe mine nu ma intereseaza.

| Mαdαliηα a răspuns:

Buna. kiss Uite nu stiu ce sa zic, as zice ca poate a lasat cineva bebelusul in grija lor, dar daca tu insisti ca e a lor poate asa o fii se poate ca ei sa para mai mici dar sa fie mai mari nu stiu sa fim sinceri in ziua de astazi orice se poate intampla. Si daca mi se pare normal? NORMAL ca nu mi se pare normal ca niste copii de varsta lor sa fac tot un copil, eu nu sunt de acord nici una de 15-16 ani sa-si inceapa viata sexuala dapai asa. In fine ai grija de tine love struck

| DarkGhost a răspuns:

Nu este normal da in zile nostre nimic nu mai este normal

| Ooopss a răspuns:

laughing laughing laughing laughing daca aveau varsta de gradi sau 5-6-7 ani, fata nu avea cum sa ramana insarcinata pentru ca la varsta aia nu avea cum sa ii vina menstruatia.Si daca nu avea menstruatie nu putea ramane gravida.Si in plus nici baiatul nu a ajuns la maturitate deci puteau ei sa faca *** cat vroiau ca nu se intampla nimic. Poate erau frati si cel din carucior era fratele/sora mai mica!

| Crucified a răspuns (pentru Ooopss):

Total gresit!
1.Am vazut in ziar ca o fata si un baiat cu aceeasi varsta de 5 ani, scria ca erau cei mai tineri parinti din lume, fetei la 5 ani nu ii venise inca mestra dar a ramas insarcinata straight face
2.Acei doi copii care i-am vazut pe strada ziceau ceva de genu? ce facem cu copilul nostru?"

Deci erau parintii bebelusului.

| TakeMeToTheHospital a răspuns (pentru Crucified):

Ba iesi dracului de pe site-ul asta ca numai intrebari cretine pui.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru TakeMeToTheHospital):

Tu esti si mai cretin daca vorbesti asa fara sa-ti spuna nimic. rolling eyes

| TakeMeToTheHospital a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Tu de unde naiba ai mai aparut?

| Ooopss a răspuns:

Cum zici tu.Dar pe bune acum, ce scria in ziar se inampla rar, sunt un fel de fenomene ciudate.Si daca aleia nu ii venise menstruatia atunci ce dracu fecundau spermatozoizii, aer? laughing

| alisalis11 a răspuns:

Se poate, depinde cat de repede sa dezvoltat fata respectiva! si in ziua de azi ce nu este posibil? si mie nu mi se pare normal ca de la varsta asta sa faci asa ceva! FUNDA? happyhappy