| Emma_6271 a întrebat:

Acum 2 luni mi-a venit c. m doar cateva picaturi timp de 3-4 zilethinking iar luna trecuta mi-a venit normal...
acum trebuie sa`mi vina peste cateva zile si am cateva dureri de burta ingrozitoare.
Imi este frica sa nu fiu insarcinatastraight facecrying

2 răspunsuri:
| inteligenta a răspuns:

Nu esti insarcinata deoarece cand te doare burta si trebuie sa iti vina te atentioneaza ca o sa iti vina si eu am mai patit-o si imi era frica sa nu fiu insarcinata

| JuliaR a răspuns:

Emma, nu ne-ai spus daca ai avut sau nu vreun contact sexual in perioada asta si daca a fost protejat sau nu. si daca trebuie sa-ti vina peste cateva zile, tot ce poti sa faci pana atunci e sa astepti, mai ales ca ai si dureri de burta. acum 2 luni, mi-a intarziat 4 zile dar a fost doar o raceala puternica. asa ca, ai grija de tine! si daca nu-ti vine, iti poti face un test de sarcina ca sa te linistesti! take care; x