| Emma_6271 a întrebat:

Buna am o. O problemaaasad
Luna trecuta mi-a venit menstruatiaa. doar ca mi-a curs cateva picaturi. iar luna asta ar trebui sa`mi vina maine sau poimaine...
Oare sunt insarcinata? sad

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu se numește menstruație, dacă au curs doar câteva picături.În cazul în care ai avut contact sexual neprotejat, acele picături arată faptul că embrionul s-a fixat în uter. Sfatul meu este să faci un test de sarcină, cu urina de dimineață, după 21 de zile de la ultimul contact sexual neprotejat.
Baftă!

| Aly_2611 a răspuns:

Nu daca nu ai avut contact sexual thinking de obicei nu se regleaza menstruatia decat dupa 2-3 ani. Daca ai avut contact sexual mai bine ai face un test de sarcina :*

| SparklingAngel a răspuns:

Fa un test de sarcina si elimini dilema

| CaRaMeLooO a răspuns:

Felicitari o sa ai un bebelus:*

| Anonimous92 a răspuns:

Nu cred... daca totusi ti-a venit luna trecuta, nu conteaza cat, chestia e ca ti-a venit. Acum asteapta sa vezi daca`ti mai vine si zilele astea, daca nu ar fi cazul sa-ti faci un test.

| Lucian_5921 a răspuns:

Cu siguranta esti insarcinata