| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna.Acum câțiva ani un băiat s-a îndrăgostit de mine, el era gras iar eu nu mă prea uitam la el. După ce am plecat eu a slăbit şi acum după anii ăştia a pus nişte citate pe tik tok despre iubire şi chestii. Plus că în descriere pe Instagram are trecut aşa"am iubit prea mult ca să iubesc"credeți că e vorba despre mine?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ar fi amuzant acum sa fie pachete de muschi si sa tanjesti dupa el iar acum sa nu se uite la tine si sa invarta femeile, mai stiu cazuri de genul, dupa atatia ani e probabilitatea mai mare sa cunoasca mai multe tipe cu care a avut tangente, sigur nu face referire la tine.

| Valeennavoleena65 explică (pentru Drimmero):

Au trecut doar doi ani

| Valeennavoleena65 explică (pentru Drimmero):

Nu a slăbit cine ştie ce

| Celcestietot a răspuns:

Poate ca este vorba de tine, dar nu in totalitate.

| dannyel86 a răspuns:

Pana a slabit el, cine stie cate fete a mai cunoscut, care l-au acceptat asa cum este.
De ce ai presupune ca e vorba despre tine? Ti-a dat personal semne care sa te puna pe ganduri?
Acum il placi, pentru ca a slabit.
Intrebarea e: el mai are sentimente pentru tine?
Fa sapaturi sau intreaba-l direct, ca sa stii cum sta treaba.

| Valeennavoleena65 explică (pentru dannyel86):

Nu îl plac pentru că a slăbit, nu a slăbit mult dar mi s-a făcut milă de el şi de acum doi ani gusturile mele la baietii s-a schimbat oricum i-am dat mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ești tu asa de importanta happy

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonim_4396):

Ce te face să crezi asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Am vrut doar sa par rău happy
Dar sigur o avut el /cunoscut și alte tipe dacă a reușit sa slăbească. Nu te simți asa specialahee hee
Trebuia sa îl acepti asa cum e.

| outsidethebox a răspuns:

Pentru perioada în care iti facea curte, da.