| Anonim21321 a întrebat:

Acum ceva zile, eram in parc cu prietena mea si am vazut ca vine baiatu de care imi place cu niste prieteni. S-a oprit, iar pritenii lui se uitau dupa banci.Eu nu eram atenta dar prietena mea a observat ca el se uita la mine. Dupa ce au observat ca nu era nici o banca libera, au hotarat sa se intoarca dar nu pe acelasi drum, ci exact prin fata noastra.Eu eram bucuroasa ca poate asta e un semn, dar cand am dat sa vb cu el nici macar nu raspunde, si nu e prima oara.
Nu stiu ce sa fac.Nu e prima oara cand se intampla chestii din astea.
Ms:*...astept sfaturihappy

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Nu fi suparata. Poate el vrea sa arate prietenilor ce grozav este, si ca tie i-ti place de el. Se poarta. A doua posibilitate este sa-i fie rusine. Sa fie rusinos cu fetele. In nici un caz nu se pune problema sa nu-i placa de tine. Asta exclus. Dar cand il mai vezi, incearca sa vorbesti la pertu cu el si spune-i ce ai de spus. Ori cum nu ai ce pierde. In alta ordine de idei, fi sigura ca vei gasi dragostea, vei gasi baiatul visurilor tale atunci cand nu te astepti. Toate la timpul lor. Nu fi suparata, si ai incredere in tine. Pa

| Misha_1025 a răspuns:

Tipic Macho! Asteapta sa fie el abordat de catre tine. Stie ca-ti place de el si incearca sa se dea "mare cocos" in fata prietenilor lui... "vedeti ma, ce tare sunt, stau gagicile la coda sa fie cu mine" sau poate are ceva in cap, ca asa-s baietii se gindesc la s... Sti ce zic eu? Ia incearca sa nu-l mai bagi in seama si vezi cum reactioneaza, pentru ca daca e sa te placa va ceda si te va aborda el daca nu, asta e! Cu sila nu obti nimic, doar migrene si suferinta (stiu asta pentru ca eu am trecut prin asa ceva, cu care m-am si casatorit iar dupa 4 luni am divortat si crede-ma e tare neplacut). Nu stiu ce virsta ai dar cu siguranta pot spune ca ai viitorul in fata. Fi mai smechera decit el!
Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod sigur are probleme cu auzul.Recomanda-i un orl-ist bun.