| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana am fost plecata la munte cu familia. Acolo aveam piscina si am stat enorm de mult in apa, iar soarele m'a ars pe spate si pe umeri. Acum pielea mi se jupeste pe umeri si imi sta foarte urat. Ce sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

O sa ti se para foarte prostesc dar eu cred ca cu pipi.Este cel mai eficient si bun decat sa folosesti solutii cu chimicale si tot felul de prostii e mai bine cu pipi.

| IoNutAnIm a răspuns:

Pielea arsa se va corji toate si va cadea, asta in timp, trebuie doar sa astepti