| iylenutza a întrebat:

ajutati-ma va rog. nu pot sa dezinstalez bitdefender nici cum. cand dau la control panel nu imi apare bitdefender. iar cand dau la start imi apare dar nu imi apare unistall.am incercat sa descarc unistall tool la bitdefender dar tot nu a mers. cand incerc sa deschid bitdefender imi arata ca sistemul nu e protejat iar conectarea la server a esuat si ca bitdefender este inactiv. acum mi-am descarcat avast. oare este rau ca am doua programe antivirus.insa scrie ca bitdefender este inactiv? ajutati-ma va rog...dau funda :*

3 răspunsuri:
| gorgolez a răspuns:

Reinstaleaza-l apoi foloseste removal tool-ul. Succes!

| iylenutza explică (pentru gorgolez):

Adica? imi poti explica te rog mai bine pentru ca eu nu prea ma am cu programe, etc.:-)

| gorgolez a răspuns (pentru iylenutza):

Instaleaza din nou bitdefender, apoi dezinstaleaza-l cu tool-ul de uninstall. Mai poti incerca si revo uninstaller http://www.computerica.ro/revo-uninstaller-dezinstalare-totala/ pentru dezinstalare.