| cristina372 a întrebat:

Buna all am laut ban pe furien.cstopz.ro fara motiv,,, numele de joc este *p1nKy-beB* ma poate ajuta cineva sa-mi scot unban, sa fac reclamatie la un adm pe nume Hulok, cine stie sa intr pe forum cs.topz si sa-i faca reclamatie cu numele meu si sa-i faca reclamatie la adminul Hulock ca am laut ban fara poze si nu aveam cod.Sau spuneti-mi voi cum sa fac.Ms foarte Mult DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Bogdanpop a răspuns:

Frate nu te complica cu forumul.Scoate si tu incarcatorul ala negru si mare de la net si ti se reseteaza ipu e simplu si dupa poti intra. FUNDA!

1 răspuns:
| Mk_Alex_Eu_1997 a răspuns:

Omule in primul rand hulock nu mai e admin si in al doilea rand ai primit ban pentru camp