| Criiss16 a întrebat:

Buna all.Inainte,cand imi verificam e-mailurile imi aparea la contacts o sageata.Trebuia sa dau click pe ea, si imi apareau persoanele care sunt online, si bineinteles apareau si cele care erau pe invizibil.Acum nu-mi mai apare acea sageata. Ce sa fac sa apara din nou?sad

1 răspuns:
| MissCamelia a răspuns:

La messenger dai ctrl f o data sau de 2 ori, iti arata lista intreaga sau doar cel online.in mail, la chat, trebuie sa dai available sau invisible