| Josseph a întrebat:

Aseara am intrat pe yahoo mail si a inceput sa faca ciudat in sensul ca apareau 2 secunde mailurile si dupa aparea Loading email si iar apareau mailurile si iar Loading email si tot asa...nu se mai termina. Astazi la fel ( ma gandeam ca o fi fost ceva de la netul meu, dar nu e). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Uniqorn a răspuns:

Salut!

Aceleasi simptome au aparut si la mine. Din ce am cautat pe net, problema este de la decizia de a opri serviciul "Yahoo Mail Messenger".
Mesajul suna cam asa:
The Yahoo Mail Messenger is the service that Yahoo Inc. decided to shutdown.
Sper ca v-am lamurit cat de cat. Succes!

1 răspuns:
| Cspookye a răspuns:

Asa a aparut si la mine am primit o eroare dar dupa a revenit la mine. o fi de la browser? sau o eroare yahoo