| doublers a întrebat:

Buna all.Pentru cei care joaca starlonjutmt2 am o intrebare:
-mi-am facut cont asa. cand vreau sa ma conectez zice nu te poti conecta din motive necunoscute stie cineva ce sa fac plzz vreau sa imi recuperez contul Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca nu l mai aveti in calculator intrati pe site ul asta si downloadati ca acum mere http://www.megaupload.com/? d=2LROCUAS

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu funda pls! id de mess iulyceldolce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doublers asta inseamna ca contul tau e banatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal la toti.caut cont pe starlonjut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da un cont pe metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id de mess robyronaldo7 si dai buzz sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa ai incercat sa descarci din nou metinul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i la GM sa ti-l redeschida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de mai multe ori nici la mine nu merge frate incearca de 20 ori daca nu merge iesi si intra din nou frate intelegi frate? trebuie sa mearga! ii serveru plin frate! nu merge usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai lut destroi sau asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap
inseamna ca ai contul banat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea ca tia banat contul sau ai fost ales ca un fel de gm si acest subartern al gm-ului dureaza 1 an

| doublers explică:

Alt raspuns pls ca iuly nu spune

| doublers explică:

Cineva va rooog

| doublers explică:

Aoleucrying ce trist pacat de cont... era perfect.altceva nu am ce sa fac nu? sa il recuperez cumva...

| doublers explică:

Stie cineva ce sa fac?crying( era contul ff bun la lvl 65 dadeam fara critik 10k la war de 90

| doublers explică:

Nu pot sa intru in cont...

| doublers explică:

L-am luat din nou am pastrat linkul de download asa si cand sa intru in el sa intre in cont zice eroare conectare la server numai asa cine stie ii dau funda xD funda imensalaughing

| gOgu_9734 a răspuns:

Nu merge serveru! logik e in re[arti ca si eu joc pe el si nu merge contul tau e in siguranta