| atcose a întrebat:

am 1, 80 si 67 kg si as vrea sa-mi pun muschi pe mine, puteti sa-mi spuneti un program de antrenament de facut muschi? as vrea sa fiu cat de cat atragator.va multumesc

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Pai mergi la sala
si daca asta ar costa "mult"
trezeste-te dimineata alearga prin parc sau pe plaja
fa abdomene, geno`flexiunii`
cel putin 100 pe zi (50 de dimi si 50 seara)
asa fa flotarii
nu stiu fa exercitii de genuwinking
succeshappy

1 răspuns:
| marla a răspuns:

1) ar trebui sa ai o alimentatie corecta, dimineata ceva usor : ceai o tartina. sau mai stiu eu acolo, la amiaza nu multa mincare si nici nu grasa, seara ar trebui sa nu maninci deloc, iar daca nu te poti abtine. o salata ceva
2) sa faci ceva alergari periodice, nu la viteza ci la rezistenta
3) sa mergi la o sala sau ceva de genul, si la fel periodic. spre ex in fiecare seara sa faci citeva flotari, asezari. exercitii p. u abdomen etc. si toate acestea trebuie facute pina simti ca nu mai poti
si totusi sala ar fi cea mai optima varianta, daca celelante nu-ti reusesc. succese. vrei sa abordezi vreo fetoti?winking big grin