| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si m-am masturbat cred ca am pierdut virginitatea. Daca ma rog la Dumnezeu voi putea sa dau cumva timpul inapoi dar cum pot sa imi dau seama daca mi-am pirdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea unora, daca te rogi la dumnezeu, logic ar fi sa-ti recapeti virginitatea.asa ca..., matanii placute. laughing

23 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Spune-mi, te rog, ca macar n-ai folosit cine stie ce obiect bizar pentru asta! Desi... daca, la 11 ani, n-ai gasit altceva mai bun de facut, nu m-ar mira.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am vaga senzatie ca aceasta intrebare anonima nu e scrisa de un copil de 11 ani. Prin natura meseriei mele, am de-a face si cu copii de varsta asta si pot sa afirm ca niciunul nu scrie astfel la 11 ani. In afara de o litera mancata (pirdut), nicio greseala de ortografie! Sa fim seriosi! Cred ca e vreun obsedat care pune genul asta de intrebari (ca mai sunt vreo cateva), doar asa...de amorul artei.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti da timpul inapoi, din pacate. Si virgina esti pana ai contact sexual cu un barbat. Nu-ti mai face griji.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

ShaKuri, himenul nu este nici pe departe vreun simbol. E doar un rest de membrana a carui singura semnificatie este ca pe acolo nu a patruns nimic mai gros decat orificiul lui. Conform definitiei, virgina e o femeie care nu a avut contact sexual. Tu vrei sa spui ca o femeie care a avut contact sexual anal sau oral e virgina?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita happyInca mai esti virginawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai cum sa dai timpul inapoi, nu ne-ai spus daca te-a durut putin s-au ce ai simtit in momentele acele, daca ai introdus degetul sau un alt obiect...mai spune cateva amanunte sa ne dam seama...

| psiholoaga a răspuns:

Immm, da. Tu ce crezi ca e virginitatea? Este o chestiune psihica. Pana ai contact sexual cu o alta persoana, esti inca virgin, stai calm. Cat despre dumnezeu, parerea mea personala e ca nu se amesteca in "gasit virginitate".

| elena a răspuns:

Cand te-ai masturbat aveai papusa in brate?

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

La varsta de 11 ani ma jucam cu papusile doamnerolling on the floor de ce sa ma mir acum si sexul e in floare de pe la 13 14 anii

| Haydee a răspuns:

Sti ce e virginitatea? Virginitatea ti-o pierzi in urma unui contact sexual. Timpul inapoi nu il mai poti da.Ai 11 ani esti inca copil, nu te poti masturba daca nu ti-a venit ciclul...

| ejaxz a răspuns:

laughing
Ce intrebare..."Daca ma rog...imi dau seama."

laughing))) Ce copila...
mai fetita tu nu ai altceva de facut? nu te asteapta prietenele sa va jucati cu papusile?

| ShaKuri a răspuns:

"nu poti da timpul inapoi"... da intr-adevar brigael, m'ai luminat. Si ai auzit de himen? asta e simbolul virginitatii la fete...si se poate rupe.nu neaparat la un contact sexual cu un barbat. Dar tu esti experta...

| ShaKuri a răspuns:

Doamna .cu meseria: la clasa a4a. te miri ca a scris un text aproape perfect gramatical? probabil ca practicati meserie la o scoala ajutatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Păi, ești fată?
Dureri, sângerări, ceva? Dacă nu, înseamnă că totul se derulează doar în minte ta.
Mergi la un medic ginecolog (femeie) și afli care este treaba cu virginitatea ta!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, daca te rogi la Dumnezeu nu rezolvi nimic...in situatia asta.Si nu te mai ingrijora, Dumnezeu nu e suparat pe tine pentru ce ai facut

Virginitatea n-ai pierdut-o... n-ai avut partener sexual...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de de marimea obiectului cu care te-ai masturbat! dar stai linistita, cred ca e mai bine daca ti-ai pierdut-o, daca la primul contact sexual partenerul nu are experienta? ia spune-ne legiuitoareo cum ar fi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta ta nici nu stiam ce e marstrubale...la varsta ta eu ma jum q papusile... k si acum de alfeltongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 10 ani si ma masturbez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana nu ai contact sexual ca vre un barbat esti ink virgina... masturbarea nu e o metoda de ati pierde virginitatea. asta e doar in mintea u. pa-pa
te-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa ti-o masezi sau ceva, nu mai baga degetul. eu am 11 ani si fac acelasi lucru. nu ai cum sa-ti pierzi virginitatea. stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,

Cei care au raspuns neplacut, sa va fie rusine!
Daca vreti sa ajutati, ajutati, daca nu, nu va bagati AIUREA IN SEAMA!
Intradevar la 10 -11 ani copiii scriu corect, ce nu inteleg eu, este cum pot fetitele de 10 -11 ani sa stea pe net sa scrie asemenea lucruri, ce fac parintii vostri? unde sunt mamele voastre? pe ce planeta treiesc? de ce nu stiu prin ce treceti? si fetelor ATENTIE MARE! NU VA INTODUCETI NIMIC IN VAGIN! este normal ce vi se intampla, toti cei care spun ca se jucau cu papusile, este o vrajeala! Poate ca unii nu se masturbau, cu obiecte, dar cu siguranta se excitau la aceasta varsta. Singuri undeva, cumva, numai ca nu vorbeau despre asta, era interzis. Toate cartile spun ca este normal sa faci asta la 11 ani, numai atentie mare sa nu exagerati, sa va doara, sau sa intoduceti obiecte, ca va puteti rani, iar mai tarziu sa aveti complicatii. Fetelor va doresc sanatate! Si atentie mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai pierdut virginitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite daca sangerezi nu ie nimic in neregula decat ca la 14 ani te astepti la asa ceva! pe tine nu tea invatat mama ta eu stiu asta de la 9ani.sa sti ca sunt fata.