| fsorin96 a întrebat:

BUNA! Am ajuns aproape la capatul jocului nfs most wanted dar am o problema.Trec de aia trei trec de cursa prin oras cu darius si cand ajunc la canion il intrec(am un subaru) si chiar inainte de linia de finish imi spune ca am pierdut pentru ca am 0 pts de ce? Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

La canion, cum spui tu, sunt două curse, prima este Darius primul, a doua esti tu primul. Dar atenție există un timp pe care trebuie să nu-l depășești, aici este jmecheria. BAFTĂ

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Probabil, o eroare de la joc, si eu am jucat Need For Speed Most Wanted, l-am terminat de mult ori, dar nu am avut parte de asa ceva, sigur este o eroare. Incearca sa-l dezinstalezi, dar pastreaza salvarile. Bafta.

| fsorin96 explică:

Aaa e o problema nu vad raspunsul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai jocul eu l-am terminat si a mers