| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am avut o relatie care s-a racit grav si din partea omului n am mai avut absolut nimic..de recent am cunoscut un tip care e leit eu si cu care ma simt ok.i-am spus actualului meu dar nu ii pasa.ce sugerati sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

...poate sa te lasi de alcool ori droguri, ca topicul asta este scris cu picioarele, fara pic de logica si gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam nu prea înțeleg exact tot, deci din cauza asta, nu știu exact ce să te sfătuiesc.

Poate data viitoare încerci să scrii mai clar ca să înțelegem și noi.

Dar din minimul înțeles, ai probleme cu actualul tău iubit?
Și am înțeles bine, ai cunoscut un băiat care e leit ție, el e și actualul sau cum?