| εяαℓυcαз a întrebat:

Am avut un prieten acum câteva luni, la care am ţinut enorm. Ne-am despărţit dintr-o cauză anonimă, să zic aşa. Nu am mai ţinut legătura, dar de 2 săptămâni am început să vorbim, în exces. Mi-a spus nişte lucruri superbe, de parcă eram împreună. Ne-am spus că încă ţinem unul la altul, că nu ne-am uitat. Acum am zis să ne întâlnim.Ce să fac?! Vă rog să îmi daţi un sfat de ceea ce să-i zic lui ca să ne împăcăm sau măcar să dovedească că-l iubesc! Mulţumesc, fundă! happy

Răspuns Câştigător
| pilifalexandru a răspuns:

Fi naturala, spune-i cat de mult iti pare rau ca v-ati despatit si ca doresti sa o luati de la capat.