| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna,am bagat o bancnota de 10 lei lei in apa pentru ca era murdara bancnota de 10 lei, dupa care am scos-o si am sters bancnota de bluza cu care sunt imbracat.Am facut acelasi lucru si cu o bancnota de 5 lei, pentru ca era murdara si bancnota de 5 lei.Credeti ca voi intampina probleme daca merg acuma sa-mi iau tigari cu acesti 15 lei pe care inainte i-am bagat in apa si i-am sters de bluza cu care sunt imbracat?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, e interzisa spalarea de bani. Glumesc, cu siguranta n-o sa ai probleme.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu cred.

| Idkidk a răspuns:

Nu o să ai probleme!winking

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu o sa ai probleme cine ar observa ca banii erau uzi? stai calm.