| aleSsialeXxia a întrebat:

am telefon Samsung galaxy Fit si nu stiu ce am facut si am bagat o poza la cateva melodii cum pot scoate poza de la melodiile care le-am bagat sau sa o schimb? App poza care am bagat-o in mai multe melodii am sters-o si nici acum nu s-a scos poza de la melodi...cum le pot scoate?

Răspuns Câştigător
| Coslegeanu a răspuns:

Pai fi atenta. De exemplu cand vrei sa pui o poza la o melodie de obicei Poza este in acelasi folder cu melodiile.
Eu cand descarc o melodie imi apare in folderul "download", si cand descarc si o poza tot in acelasi folder apare. Muta melodia sau poza in alt folder si nu o sa mai fie. FUNDA?

1 răspuns:
| sergiulik94 a răspuns:

Foarte simplu, selectezi respectiva poza -->mutare (in directorul in care doresti sa pui acea imagine) si gata.

Sper ca ti-am fost de ajutor.