| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume am achizitionat un Vodafone Smart 4 am bagat cardul SD si acuma imi apare de 2 ori pozele si muzica, dar cele duplicate nu merg, am sters toate dar tot imi apar ce sa fac? va multumesc

Răspuns Câştigător
| MyOriginal a răspuns:

Pune tot ce e important pe card, apoi da un simplu resoft. Nu afecteaza garantia si nimic al telefonului. Cel mai probabil se resofteaza pe butonul de volum up si pe butonul de inchidere, cauta pe net pentru detalii, asta ar trebui sa iti rezolve problema