| Dieanuka a întrebat:

am cartela de la Orange si sunt in programul ala Orange young si vreau ca sa imi dezactivez chestia asta. adica cartela sa nu mai fie in Orange young si sa pot folosi CNP`ul meu pe alta cartela. Se poate?
FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Din moment ce ti-ai folosit CNP-ul odata, acesta nu mai poate fi folosit pe alt numar.
Probabil doresti sa iti schimbi numarul si din acest motiv intrebi. Nu e o problema atat de mare. Poti gasi un alt CNP online.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu cred ca mai poti folosi CNP-ul din moment ce l-ai folosit o data chiar daca incerci de pe alta cartela