| Shadows_9660 a întrebat:

Am cumparat un balsam de par si nu vazusem ca este pentru par cret.Eu am parul drept si nu as vrea sa mi-l onduleze.As vrea sa va intreb daca are un efect asupra parului? Scrie pe el si "frizz control" care nu stiu ce inseamna.Va rog sa ma ajutati.Multumesc:*:*:*

1 răspuns:
| roxana94 a răspuns:

Pai nu cred ca are sa iti faca rau, avand in vedere ca scrie frizz control inseamna ca parul cret il face sa nu stea urcat in varful capului(daca intelegi ce vreau sa spun), sa nu aiba foarte mult volum.