| Alii26 a întrebat:

am descarcat o poza de pe net si am modificat'o.Am sters originalul angry si acum nu mai pot sa o sterg pe cea modificata.Imi spune in engleza ca nu s-a putut gasi acest fisier(post)(Could not find this item) si imi mai spune ca This is no longer located in D:\descarcari.Verify the item's location and try again (ca trebiue sa gasesc unde este locatia acestuia si sa incerc din nou).

va rog imi spuneti cum sa il sterg ca eu chiar nu stiu... ajutati-ma

dau fundita happy

multumesc

2 răspunsuri:
| minu a răspuns:

Cel mai probabil nu ti-ai salvato in D. Da si tu un search cu numele si extensia pozei in toate local diskurile si o vei gasi cu siguranta! Succes!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Stergeoo din control panel big grin