| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am avut un folder cu ceva in el am sters acel ceva doar ca acum nu ma lasa sa sterg folderul, zice ca nu mai este acolo si apare doar pictograma lui, nu pot baga nimic in el/redenumi, etc...
Scrie " This is no longer located. Verify the item's location and try again ". Unde ar trebui eu sa gasesc acel folder.
Daca exista o comanda de a sterge dau FUNDA pentru rasp!

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Dupa un restart ar trebui sa iti dea voie sa-l stergi.

| K0sti a răspuns:

Da restart si o sa-l stergi...greu!

| Anonymous744 a răspuns (pentru K0sti):

Oh tu desteptule... daca ar si merge...

| itextrat a răspuns:

Incearca un program de stergere. Ai niste solutii aici: http://www.digitalcitizen.ro/......-aplicatii

| Andreea555012 a răspuns:

Intr in Recycle Bin, da restore la continutul sters(nu stiu daca iti va aparea in folder, daca nu e in folder incearca la downloads, daca acel continut este la downloads copiaza-l in folder) apoi sterge-l.

| n1n1o a răspuns:

Sal, http://www.iobit.com/en/iobit-unlocker.php stergi orice folder cu programelu asta.