| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Am facut comanda la eMAG si mi-a trimis urmatorul mesaj:Coletul este in tranzit spre dumneavoastra de la depozitul curierului din Tecuci! Ce inseamna asta? Ca e pe drum?

7 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

We da chair esti...
Ai rabdare ma, ca nu ai dat numai tu comanda, ala se mai opreste cu masina si pe la altii. Ai rabdare.

| stlucian a răspuns:

Da, dar vei fi contactat de curier chiar daca dupa cum spui drumul pana la tine e scurt.Gandeste-te ca mai are si alte colete de livrat.Fi sigur ca in cursul zilei vei primi coletul.

| xrapalexx a răspuns:

Da!

| mgolea37 a răspuns:

E pe drum

| sorin2407 a răspuns:

DA.

| 1q2w3e4r5t6y7u explică (pentru sorin2407):

Pai da dar mi-a aparut mesajul de 3 ore si drumul de la mine la tecuci e de 18 km! cat dureaza oare?

| suntserios a răspuns (pentru 1q2w3e4r5t6y7u):

Crezi ca esti singurul caruia ii livreaza? are o masina plina, ai rabdare