| W3R4 a întrebat:

Am Google Crome,vreau să-l instalez,dar nu merge!
Mi se blochează de tot PC-ul, şi în cele din urmă trebuie să-l scot din priză.
Îmi spune cineva de ce nu merge instalat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

Mai bine nu descărca Google Chrome, se mișcă greu. Eu folosesc Mozilla Firefox și sunt foarte mulțumită. Succes!

| Sasha203 a răspuns:

Cred ca virusii sunt de vina! O reinstalare a programelor nu ar strica. Instaleaza-ti de asemenea si un antivirus bun, nu chine sti ce program. E pentru binele calculatoruluiwinking Poate te joci mult si dupa cum sti si jocurile sunt pline de virusihappy

| W3R4 explică (pentru Sasha203):

Am Avast antivirus, iar programe n-am chiar atît de multe! sad
Iar jocurile pe care le joc sunt doar online, nu am niciunul în calculator...

| Sasha203 a răspuns (pentru W3R4):

Rtunci presupun ca ar trebui sa defragmentezi memoria.....sunt anumite programe care nu le vezi dar de fapt ele ocupa mult spatiu....Incearca sa iti eliberezi C-ul,
poate si de aia nu iti mergehappy