| AddaXD a întrebat:

Am incercat sa imi schimb parola la lady popular si nu a mers. Zice : Eroare la schimbarea parolei! Parola gresita! dar parola este buna si nu inteleg care este problema. Am cont si pe "ro" si pe "com". De ce nu merge? Ce trebuie sa fac ca sa o schimb? [ mi-a aflat`o cineva ]

2 răspunsuri:
| BuCluC a răspuns:

Asculta aici: 1. spune-mi daca tu mai poti sa joci pe contul acela la lady popular; 2. poate nu-ti merge sa schimbi parola; 3. daca chiar nu merge sati acesezi contul inseamna ca tia fot furat.

| AddaXD explică (pentru BuCluC):

Il pot accesa. Intru chiar destul de des, dar daca schimb parola merge si cea veche si cea noua. si nu inteleg de ce...