| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am instalat ceva depe Web store ceva cu ""mywebface" si cand l-am instalat acum am un tollbar in plus cu prostia asta, cum pot dezinstala tollbar-ul?

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Raspunsul meu te v'a ajuta doar daca ai Google Chrome. Deci sus la pagina unde este fasia aceea albastra iti apare pagina pe care esti. Apoi mai jos linkul. La sfarsitul linkului este o steluta ( in care alegi daca vrei sa o pui la Bookmark ) si apoi 3 linii. Apesi pe acele 3 linii si dai la Tools. Dupa care la Extensions. Se v'a deschide o alta pagina unde iti apar toate extensiile folosite pentru Google Chrome dintre care si acel Toolbar. Apasa pe stergere si gata. Inchide google chrome si apoi deschide'l iar. Sau daca toolbar-ul are program diferit salvat in pc direct.Du'te la start, apoi la Settings si apoi la Control Panel. Dupa care alege Add or Remove si cauta programul. Ai grija sa nu stergi altceva. Sper sa te ajute, bafta!